Geoblog.pl    pasja    Podróże    KORONA GÓR EUROPY- TRIGLAV, DINARA, OLIMP ( MITIKAS), ADRIATYK, MORZE EGEJSKIE, MORZE CZARNE    Wyruszamy
Zwiń mapę
2009
28
lip

Wyruszamy

 
Polska
Polska, Kobyłka
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 0 km
 
1 pm W końcu wyruszyliśmy. Zajechalismy po KURĘ ( złożylismy jej zaległe życzenia urodzinowe ) mama podpisała cyfograf na córkę i ruszyliśmy po spontaniczną Agatkę która jeszcze kilka godzin temu nie wiedziała że jedzie. Po zapakowaniu Agatki pojechalismy do mamy Agi na "całuska" i dostaliśmy dwa słoiki kiszonych ogórków, buraczki marynowane i ulubione przez Gosię grzybki - mniam. Poźniej zgarnęliśmy z Wawy Pitra i Mańka. No nareszcie jedziemy!

3:35 Darkowi nie chce się spać ale robimy postój bo chcemy sprawdzić olej , samochód nówka sztuka więc może trochę brać oleju lepiej dmuchać na zimne. Robimy małe zakupy i zmuszamy się do snu ( he he nikomu nie chce się spać) Gocha nie może się ułożyć w końcu ląduje na podłodze - zaznała spokoju trochę i my też uff. Darek po 15 minutach już nie może wytrzymać i idzie szukać bagnetu w okolicy silnika- nie znajduje. Na pomoc rusza Aga " sokole oko" , znajduje! Wiwat Aga! Olej w normie- ruszamy dalej w między czasie zmiana kierowcy bo Darcio wymięka i znowu sytuacje ratuje Aga mocarna! Po 100km zmiana dużo nie wytrzymała.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
pasja
Agnieszka i Dariusz Radko
zwiedził 13% świata (26 państw)
Zasoby: 112 wpisów112 20 komentarzy20 4 zdjęcia4 0 plików multimedialnych0