Geoblog.pl    pasja    Podróże    KORONA GÓR POLSKI - REKORD    I DZIEŃ ŁYSICA 614 m n.p.m.

I DZIEŃ ŁYSICA 614 m n.p.m.

Polska, Kielce

ŁYSICA 614
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

1:30 Start ->1:48 Wejście
->2:09 Zejście

Był niezły Hardcore , Darek mnie wciągał jak wyciągara.Mam nadzieję że będzie mi dane „samodzielnie wchodzić”, że chęć pobicia rekordu nie będzie zbyt wielka i że będziemy mogli wchodzić swoim tempem.Cała ekipa Szla super . Zbieganie było super Chyba z 3 myśleliśmy że zgubiliśmy szlak ale na szczęście nie.Po powrocie zmiana koszulki, jedzonko , pitko i spanie.

Czas wejścia: 18 minut
czas zejścia: 15 minut

2:20
Ruszamy

6:47
Zbliżamy się do Wołosatego . Jesteśmy już w nszych ukochanych Bieszcadach . Opowiadamy Jackowi bo on jest tutaj pierwszy raz .Wszystkim się chyba chce kupę.

pokusaro
pokusaro - 2009-03-14 15:38
Opowiadanie o kupie przez całą wyprawę jest nieapetyczne, a poza tym zdobywanie szczytów nocą w celu pobicia rekordu jest mało prawdopodobne zważywszy na to, że nie ma zamieszczonych dowodów w postaci zdjęć korony gór

pokusaro
pokusaro - 2009-03-14 15:47
Łysica jest o 2 m niższa

a
a - 2009-03-14 16:47
a

pasja
pasja - 2009-04-15 01:07
Zapraszam na www.rekordkgp.czeneka.pl tam są zdjęcia z każdego szczytu, możesz je porównac z czasami i godzinami wejścia. Po drugie jak chcesz to ci powiem co jest na każdym. Po trzecie kupa to temat przewodni jak zrobisz kiedyś w jeden dzien kilka szczytów dowiesz sie jak to jest

pasja
Agnieszka i Dariusz Radko